Комплектуючі та запчастини для дронів

Будемо раді стати надійним партнером-постачальником комплектуючих запчастин для Ваших науково-дослідних проєктів із виробництва БПЛА в Україні. Наша команда працює з проєктами виробництва українських БПЛА як відділ закупівель на аутсорсингу. Оптова компанія більше 10 років займалася дистрибуцією радіокерованих моделей та комплектуючих запчастин до дронів, тому ми чудово орієнтуємося в RC брендах та особисто знаємо більшість виробників. Наша команда має професійні знання та практичний досвід у підборі запчастин, збиранні та управлінні дронами та моделями на радіокеруванні. Ми безпосередньо співпрацюємо з виробниками комплектуючих запчастин для радіокерованих моделей зі США, Японії, Великобританії, ЄС та, звичайно ж, з Китаю, такими брендами як FrSky, MATEK, CUAV, CubePilot, T-MOTOR, HOBBYWING, O.S. Engines та інші. Товар постачається в Україну з офіційним імпортом та сплатою податків. Орієнтовний термін поставок з моменту погодження попереднього замовлення 2-3 тижні. Ми допомагаємо в реалізації малих проєктів та серійним виробникам українських безпілотників. Надсилайте запити зі списком усіх необхідних комплектуючих та запчастин під ваш проєкт БПЛА на опрацювання. Ми дотримуємось конфіденційності використовуваних комплектуючих нашими партнерами в їx проєктах.

Запчастини та комплектуючі для квадрокоптерів та літаків також можна купити з наших оптових складів у Києві та Дніпрі. Наразі для моделістів, які вирішили зібрати БПЛА своїми руками, волонтерів та волонтерських організацій діють оптові ціни від 1 одиниці.

Отримати оптові ціни


Іграшки оптом

У нас можна купити іграшки оптом. Український дистрибутор, оптова компанія постачальник іграшок, прямий імпорт і власні торгові марки. Гарантія якості, сертифіковані дитячі іграшки з документами, гарантійне обслуговування, власні сервісні центри в Україні. Ми експерти з продажу іграшок гаджетів, радіокерованих, електронних і дитячих розвиваючих іграшок оптом, радіокерованих моделей від середнього до преміум класу. Оптовий продаж іграшок супроводжується консультацією і підтримкою на всіх етапах. Асортимент близько 1000 іграшок, більше 50 торгових марок, 15 категорій. Наш асортимент включає в себе такі товарні групи, як радіокеровані іграшки, дитяча безпечна електроніка, товари для дитячої творчості, розвиваючі іграшки для малюків, ляльки, дитячі музичні інструменти, конструктори. Іграшки виробництва США, Німеччина, Іспанія, Італія, Тайвань, Китай. Наші торговельні марки супроводжуються маркетинговою підтримкою.

Ми пропонуємо купити іграшки оптом зі складу Дніпро і Київ, або доставку по Україні Новою поштою.

Отримати пропозицію


Іграшки дропшипінг

Дитячі іграшки та електроніка по дропшиппінгу. Нашу послугу дропшипінг ми пропонуємо безкоштовно та без попередніх депозитів. Ми надсилаємо замовлення покупцям вашего інтернет-магазину оперативно – пряма відпрака з нашого оптового складу іграшок на кінцевого покупця Новою поштою у день замовлення. Наша компанія - надійний оптовий постачальник іграшок для інтернет магазинів: актуальні залишки онлайн, синхронізація цін та залишків між інтернет магазином та нашим оптовим сайтом іграшок для B2B. У нас є вивантаження XML, YML, контент для Prom, Rozetka та інших популярних маркетплейсів. Наші картки товару містять вичерпну інформацію про іграшку: фотографії, опис, характеристики, розміри, інструкції, переваги. У нашому асортименті лише якісні іграшки: якість дитячих товарів підтверджено деклараціями відповідності. У нас є гарантія, обмін та повернення. Замовлення можна робити від 1 одиниці. Ми маємо рекомендовані роздрібні ціни. При дропшипінгу заробіток дорівнює різниці між рекомендованою роздрібною та оптовою ціною.

Для доступу до оптових прайсів та комерційних умов роботи по дропшипінгу заповніть, будь ласка, коротку форму для партнерів.

Стати партнером

На сайті до реєстрації надано рекомендовані роздрібні ціни. Для доступу до оптових цін необхідно увійти до B2B або звернутися за допомогою до нашого менеджера. Детальну інформацію про оптову компанію іграшок можна дізнатися, перейшовши в розділ на сайті "Про компанію".

Увійди, щоб побачити оптові ціни Увійти