CUAV (Куав)

CUAV

CUAV Tech Inc., Ltd - всесвітньо відомий виробник комплектуючих для дронів безпілотників, включаючи програмне та апаратне забезпечення для БПЛА з відкритим вихідним кодом. Команди CUAV дружньо зкооперувалися з Dronedocde, PX4 та Ardupilot. CUAV відомі своєю інтелектуальною електронікою для дронів: польотні контролери, модеми, телемітрія, GPS модулі, модулі живлення, система CUAVCloud для БПЛА.

CUAV Tech забезпечили своє виробництво комплектуючих для безпілотників, БПЛА, повною системою виробничих процесів, що поєднує центри дослідження, розробки, випробувальний центр, сучасні технологічні виробничі лінії та контроль якості. Фабрика пройшла міжнародну сертифікацію системи якості ISO9001-2015. Комплектуючі запчастини для безпілотників ТМ CUAV забезпечені міжнародними сертифікатами якості CE та FCC. CUAV Tech була заснована у 2012 році і після багатьох років вдалих розробок стала на сьогодні однією з найповажніших компаній у співтоваристві БПЛА.

Оптова компанія радіокерованих моделей Прямі дистрибуції - офіційний дистриб'ютор комплектуючих CUAV для збирання квадрокоптерів, дронів безпілотників. Запрошуємо до співпраці українських виробників БПЛА. У нас можна зробити попереднє замовлення або купити зі складу польотні контролери, модеми, модулі GPS, живлення та інші комплектуючі запчастини CUAV для збирання безпілотників в Україні.

На сайті до реєстрації надано рекомендовані роздрібні ціни. Для доступу до оптових цін необхідно увійти в B2B.

ОТРИМАТИ ПРОПОЗИЦІЮ

CUAV
  • Рейтинг
  • Рейтинг
  • Дата
  • Дата
  • Ціна
  • Ціна
Товарів на страниці
Увійди, щоб побачити оптові ціни Увійти