TrueRC (Тру PC)

TrueRC

TrueRС, Канада - найкращий виробник антен для FPV дронів та професійних квадрокоптерів безпілотників. Канадська компанія TrueRС Canada, заснована Хьюго Чемберлендом у 2014 році, стала еталоном у розробці, проектуванні та виробництві авіаційних антен для БПЛА. Філософія Хьюго Чемберленда - не допускати жодних компромісів у створенні антен TrueRC. Пристрасть до пілотування привела його до роботи над створенням концепцій антен і в результаті створити найменшу антену з круговою поляризацією та отримати два патенти на інноваційні винаходи для TrueRC. Антени TrueRС виготовлені за високоточним технологічним процесом, і кожна антена відрегульована на спеціальному обладнанні. У процесі розробки використовується сучасне програмне забезпечення для тривимірного електромагнітного моделювання для точного прогнозування характеристик антен з наступними лаборатоними вимірами та контролем, щоб передбачити вплив навколишнього середовища та адаптувати конструкцію до конкретних завдань виробників дронів. Завдяки цьому антени дійсно мають надвисоку чутливість і витримують роботу з потужними передавачами без пробою, що вкрай важливо для стабільних польотів в несприятливих зонах. TrueRC Canada розробляє антени та надає експертні консультації багатьом провідним компаніям індустрії БПЛА та співпрацює з великими шановними виробниками, наприклад Lumenier. Технології TrueRC зараз застосовуються у військовій, охоронній, аграрній, IT та кінематографічній галузях промисловості. Антени на сучасних дронах прямо чи частково пов'язані з роботою команди TrueRC.

Українські виробники дронів вже відчули переваги TrueRC і повністю перейшли на застосування їх антен в своїх проектах. Прямі дистрибуції - офіційний дистриб'ютор антен TrueRC, Канада для дронів в Україні. У нас можна купити оригінальні антени 900 МГц, 1,3ГГц, 2,4ГГц, 5,8ГГц TrueRC канадського виробництва зі складу у Дніпрі та Києві або зробити замовлення для доставки комплектуючих запчастин для безпілотників в Україну.

На сайті до реєстрації надано рекомендовані роздрібні ціни. Для доступу до оптових цін на комплектуючі для дронів необхідно увійти до B2B.

ОТРИМАТИ ПРОПОЗИЦІЮ

TrueRC
  • Рейтинг
  • Рейтинг
  • Дата
  • Дата
  • Ціна
  • Ціна
Товарів на страниці
Увійди, щоб побачити оптові ціни Увійти