CubePilot HEX (Куб Пілот ХЕКС )

CubePilot HEX

CubePilot (проєкт Hex Technology) - провідний світовий виробник комплектуючих для дронів відомий одним із найкращих у світі автопілотів Cube з відкритим вихідним кодом. Компанія прагне надавати користувачам найкращі ресурси та інструменти для розвитку їх проектів безпілотників та впровадження інновацій в цю індустрію. Основна мета - максимізувати ефективність проектів безпілотників надаючи інженерам та операторам найнадійніше, більш функціональне та за помірною ціною комплектуюче обладнання для БПЛА та інших роботизованих дронів.

Автопілоти Pixhawk 2.1 Cube призначені для робототизованих і радіокерованих систем, включаючи радіокеровані квадрокоптери, вертольоти, літаки, БПЛА, наземні дрони, судномоделі, підводні човни і працюють на базі програмного забезпечення з відкритим вихідним кодом Ardupilot і PX4. Виробник HEX є частиною компанії Cubepilot, що надає всю екосистему обладнання та ПЗ для індустрії дронів, цивільних безпілотних систем, БПЛА.

Прямі дистрибуції - офіційний дистриб'ютор комплектуючих CubePilot для безпілотників в Україні. Можна купити комплектуючі під Ваш проект дрона з нашого складу в Дніпрі та Києві, або зробити замовлення на відсутні запчастини для збірки безпілотника для швидкої авіадоставки в Україну.

Незалогінені користувачі сайту бачать лише рекомендовані роздрібні ціни. Для доступу до оптових цін на комплектуючі запчастини для БПЛА необхідно увійти до B2B.

ОТРИМАТИ ПРОПОЗИЦІЮ

CubePilot HEX
  • Рейтинг
  • Рейтинг
  • Дата
  • Дата
  • Ціна
  • Ціна
Товарів на страниці
Увійди, щоб побачити оптові ціни Увійти